Facebook

Dokumenty dotyczące Kadry Młodzika

Regulamin Kadry młodzika
Wynik kwalifikujący do kadry młodzika 13 lat
Zgoda - Kadra Wojewódzka Młodzika
Oświadczenie - Kadra Wojewódzka Młodzika

Kadra Narodowa Juniora z woj. łódzkiego, 15.08.2019-14.08.2020


2006, junior młodszy
1. Weronika Gomułka (UKS 190 Łódź),
2. Karina Łysakowska (UKS 5 Konstantynów Łódzki),
3. Nina Ostrowska (UKS SP 149 Łódź).
1. Mateusz Janiszewski (UKS SP 149 Łódź),
2. Bartosz Kurek (TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki),
3. Oskar Lewenhaupt (MKS 3 Łódź),
4. Mikołaj Popiel (Meduza Pajęczno).

2005, junior młodszy
1. Maja Grzebieluch (SKS 137 Delfin - Łódź),
2. Małgorzata Karbownik (MKS 1 Łódź),
3. Julita Kossowska (UKS 190 Łódź),
4. Katarzyna Kowalczyk (UKS SP 149 Łódź),
5. Maja Marcinkowska (MKS 1 Łódź).
1. Artur Arent (MKS 1 Łódź),
2. Bartosz Kobus (KU AZS PŁ),
3. Kacper Mochnal (MKS 1 Łódź),
4. Kacper Płoszka (MKS 1 Łódź),
5. Krzysztof Pogoda (MKS 1 Łódź),
6. Szymon Stanisławski (MKS 1 Łódź).

2004, junior młodszy
1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrkow Trybunalski),
2. Wiktoria Maciaszczyk (UKS SP 149 Łódź),
3. Weronika Maciaszczyk (UKS SP 149 Łódź),
4. Maja Mikołajczyk (UKS SP 149 Łódź),
5. Wiktoria Wrzesińska (UKS 190 Łódź).
1. Sergiusz Gołacki (UKS 190 Łódź),
2. Maksymilian Leśniak (UKS 190 Łódź),
3. Kacper Olczak (MKS 3 Łódź).

2003, junior
1. Nikola Błażejewska (MUKS Wodnik Łask),
2. Karolina Haładyn (UKS 190 Łódź),
3. Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź),
4. Beata Maciejewska (UKS SP 149 Łódź).
1. Alan Coleman (MKS 1 Łódź),
2. Wiktor Labich (MKS 3 Łódź),
3. Jan Michalak (Nawa Skierniewice),
4. Dawid Romanowski (UKS 5 Konstantynów Łódzki),
5. Bartosz Skóra (UKS 5 Konstantynów Łódzki),
6. Konrad Zieliński (UKS 190 Łódź).

2001/2002, junior
1. Tatiana Dąbrowska (UKS 190 Łódź),
2. Karolina Piechota (UKS 190 Łódź),
3. Katarzyna Szlęk (KU AZS PŁ),
4. Alicja Ulicka (UKS Nawa Skierniewice).
1. Piotr Fajkowski (MKS 3 Łódź),
2. Jan Komorowski (MKS 3 Łódź),
3. Mikołaj Malec (MKS 3 Łódź).

opracowanie własne ŁOZP na podstawie: Komunikat PZP


Wykaz szkolonych zawodników (kadra narodowa) Polskiego Związku Pływackiego

młodzieżowcy
1. Jan Kałusowski (MKS 3 Łódź),
2. Kamil Kaźmierczak (TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki),
3. Jakub Kraska (AZS Łódź),
4. Marcel Wągrowski (KU AZS PŁ).
1. Zuzanna Dzwonnik (KU AZS PŁ),
2. Milena Karpisz (AZS Łódź),
3. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź).

seniorzy
1. Przemysław Gawrysiak (LKS Omega Kleszczów),
2. Jan Kałusowski (MKS 3 Łódź),
3. Kamil Kaźmierczak (TP Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki),
4. Jakub Kraska (AZS Łódź),
5. Marcel Wągrowski (KU AZS PŁ).
1. Wiktoria Guść (UKS Delfin Piotrkow Trybunalski),
2. Milena Karpisz (AZS Łódź),
3. Aleksandra Knop (UKS 190 Łódź),
4. Paulina Piechota (UKS 190 Łódź),
5. Zuzanna Dzwonnik (KU AZS PŁ).

opracowanie własne ŁOZP na podstawie: Komunikat PZP